برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ماشين خراطى آر اى۴۵۷ دیجیتال - ۵۵۰ وات

ماشين كاملا حرفه اى با امكان افزايش طول بدنه ، دورسنج دیجیتال ، تغییر دور دستی وتغییر دور با کمک ولوم  

‎ 251,500,000 ریال
کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
برای سفارش موجود است
مقررات خرید و ارسال
مشتری گرامی

اگر اولین بار است که تصمیم دارید از روبوت ابزار خرید کنید ، لطفا قبل از خرید و تماس با ما این موارد را بخوانید .چنانچه بعد از مطالعه هنوز سوالی .دارید با شماره ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ ، ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ یا همراه ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲ تماس بگیرید

فلسفه کاری روبوت ابزار

فروش محصولات با پایین ترین قیمت ممکن و رفتار با مشتری آن گونه که دوست داریم با ما به عنوان یک مشتری رفتار شود.

ارائه محصولات

 روبوت ابزار تا حد ممکن تلاش نموده با قرار دادن عکس محصولات ، کاتالاگ ، مشخصات فنی و توضیح در مورد کالا و مخصولات ارایه شده ،نیاز اطلاعاتی کاربر را برآورده کند و چنانچه این اطلاعات به سوالات کاربران پاسخگو نباشد ، کارشناسان ما تلفنی آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند

در حال حاضر امکان خرید به سه روش وجود دارد .

الف : خرید به صورت آنلاین و پرداخت از طریق درگاه امن بانک پارسیان ، لازم به یادآوری است کلیه  صفحات تارنمای  روبوت ابزار از طریق گواهی .اس اس ال معتبر دارای حفاظت ایمن می باشد

ب: خرید به صورت آفلاین و پرداخت با کارت بانکی . توجه نمایید بعد از اتمام مراحل خرید ، ایمیل شماره کارت برای مشتری ارسال می گردد و کالا تنها .بعد از دریافت هزینه خرید ارسال می گردد

 ت: مراجعه مستقیم به فروشگاه و خرید کالای مورد نظربه صورت حضوری .

۱- برای خرید از روبوت ابزار از روی وبسایت بایستی یک حساب مهمان یا کاربری برای خود بسازید ، در هر دو حالت امکان خرید برای شما فراهم است .

۲-روبوت ابزار به هیچ عنوان آدرس ، مشخصات و شماره تلفن اعضا را در اختیار هیچ فرد یا گروهی برای استفاده تجاری یا غیر تجاری قرار نمی دهد .

روش های خرید کالا

روش الف

برای خرید کالا به صورت آنلاین ، کالا یا کالا های مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و کلید تسویه حساب بزنید و تا مرحله آخر ادامه دهید در پایان به صفحه پرداخت امن پارسیان وارد می شوید و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود ، مبلغ از حساب شما کم شده و خرید به اتمام می رسد ، همزمان ایمیل تایید پرداخت ، صورت حساب شما و مشخصات خرید برای شما با پست الکترونیکی ارسال می گردد .

بعد از دریافت نامه الکترونیکی تایید پرداخت آنلاین ، در صورتی که در تهران باشید  با درخواست شما کالای خریداری شده از طریق پیک موتوری ارسال می گردد. در صورتی که سفارش مربوط به شهرستان باشد ،شماره قبض شرکت باربری یا شرکت پست برای شما ارسال می گردد و خریدار می تواند از طریق سایت شرکت تیپاکس یا شرکت پست وضعیت بسته خود را ردیابی کند .هزینه ارسال کالا چه در تهران یا سایر شهرستان ها به عهده خریدار می باشد .

روش ب

دز صورت خرید آفلاین ، تمام مراحل به شکل فوق می باشد اما بعد از اتمام مراحل خرید به صفحه صورت حساب و شماره کارت راهنمایی می شوید و نامه الکترونیکی صورت حساب و مشخصات خرید برای شما ارسال می گردد . لازم به تذکر است کالای خریداری شده به صورت افلاین بعد از پرداخت هزینه خرید ارسال می گردد. 

درنظر داسته باشید ، سفارش کالا از روی وب سایت به صورت آفلاین به معنی دریافت کالا نخواهد بود و کالا زمانی برای مشتری ارسال می گردد که هزینه آن طی ۲ ساعت از زمان صدور فاکتور پرداخت شده باشد .در مواردی که این پرداخت طی این زمان انجام نشود ، فاکتور به صورت خودکار باطل می شود .

روش ت

در این روش، خریدار در ساعات کاری فروشگاه که در تارنما قید شده است به فروشگاه مراجعه کرده و کالای مورد نظر را خود را خریداری می نماید . برای اطمینان بیشتر بهتر است  قبل از مراجعه به فروشگاه ، تلفنی از موجودی کالا در مغازه  مطمن شوید.

اعتبار زمانی خرید آفلاین

مشتریانی که خرید خود را به صورت آفلاین انجام داده اند ،چنانچه تا ۲ ساعت بعد از خرید ،هزینه خرید کالا را تسویه ننمایند ، سفارش آن ها به صورت خودکار از روی وب سایت پاک می شود . و اگر پرداخت در زمانی بیش از ۲ ساعت انجام پذیرد ،چنانچه کالای مورد نظر به اتمام برسد و یا قیمت آن تغییر یابد ،روبوت ابزار مسئولیتی در قبال اتمام موجودی و یا تغییر قیمت نخواهد داشت .

۳-اصلاح ، تغییر و لغو یک سفارش 

چنانچه نیاز به تغییر ، اصلاح و یا لغو یک سفارش بعد از پرداخت وجه را دارید ،در تهران ، حاکثر ۱ ساعت بعد از سفارش و در سایر شهرها حداکثر ۶ ساعت بعد از تسویه حساب نهایی با ذکر شماره ویژه فاکتور از طریق تلفن به شماره ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ ، ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ و همراه ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲ ، تغییرات خود را اعلام کنید تا از ارسال کالا خوداری شود ، سفارش تا حصول تصمیم نهایی شما و دریافت تغییرات و پرداخت هزینه تغییرات ( در صورت افزایش کالای سفارشی) منتظر می ماند ، در غیر این صورت ، کالامطابق سفارش ارسال می گردد.

لازم به یادآوری است ،در صورت لغو یک سفارش پرداخت شده در زمان مشخص شده در بالا ، بازگشت هزینه خرید بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان خواهد برد و این وجه تنها به همان کارت و یا شماره حسابی که پرداخت از آن انجام گرفته است ، واریز می شود.

باتشکر
تیم فروش روبوت ابزار
مرجع:
550-RA-457D
دوست داشتن5
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها(8)
محصولات مرتبط
مشاهدات اخیر
توضیحات

ماشین خراطی آر اى ۴۵۷ دارای ۵۵۰ وات قدرت موتور  و دور متغیر دو گانه می باشد به این صورت که تغییر دور ماشین هم از طریق ولوم روی دستگاه انجام می پذیرد و هم  با استفاده از پولی سه گانه  می توان به صورت دستی دور محور ماشین را تغییر داد  ، از دیگر  خصوصیات منحصر بفرد این ماشین دور سنج دیجیتال آن می باشد که به کار بر امکان آکاهی از دور پولی را می دهد .  کاربر بایستی دور مناسب را با توجه به خصوصیات فیزیکی قطعه کار انتخاب نماید و از دور پایین برای قطعات سنگین و از دور بالا برای قطعات سبک استفاده کند . دیگر قابلیت مهم این دستگاه خراطی ، افزایش طول آن است که به کمک یک بدنه اضافه که در طول دستگاه به آن اضافه می گردد و بدین شکل امکان خراطی قطعات با طول زیاد فراهم می گردد. البته این قطعه به صورت جداگانه ارائه می گردد و در صورتی که به آن نیاز دارید می توانید آن را سفارش دهید .تمام قطعات اصلی دستگاه از آهن ریخته گری تهیه شده و با ماشین کاری در نواحی مورد نیاز ، دقت انطباق قطعات بالا رفته است . همیشه در شروع کار ، برای  روشن کردن دستگاه،  حتما دور دستگاه را به وسیله ولوم روی کمترین مقدار قرار دهید.

قطعه افزایش طول ماشین را بایستی جداگانه سفارش دهید و جز ماشین نیست .

قطعه افزایش طول را اینجا سفارش دهید

لازم به یادآوری است ماشین های خراطی ، سوراخ کاری و سنباده زنی در صورت عدم استفاده صحیح و عدم رعایت نکات ایمنی بسیار خطرناک می باشند و جراحات جبران ناپذیری بر جای می گذارند . برای استفاده از دستگاه پیش از استفاده و نصب قطعات ، کتابچه راهنما را بخوانید و تمام اصول ایمنی کاربرد این گونه ماشین ها را رعایت کنید. این اصول عمومی را می توانید اینجا مطالعه نمایید 

سایر اصول اختصاصی کاربرد این ماشین ها به شرح زیر است :

۱- قبل از اسفاده کتابچه راهنما را به دقت بخوانید .

۲- از عینک و ماسک ایمنی هنگام کار با ماشین خراطی استفاده کنید .

۳-برای تسلط به کار هنگام خراطی از هر دو دست استفاده کنید و از خراطی  قطعات کوچک که نگه داری آن بین دو محور دستگاه امکان پذیر نیست ، خودداری کنید .

۴-  قبل از دور دادن به دستگاه از استحکام قطعه بین فک های ماشین مطمئن شوید و در طول کار دائم آن را چک کنید    .

۵-بچه ها و بازدیدکندگان را از محیط کار و بخصوص ماشین دور نگه دارید .

۶-برای هر گونه تنظیم ، ماشین را خاموش کنید .

جزئیات محصول
550-RA-457D

مشخصات

ولتاژ :
۲۲۰ ولت ، ۵۰ هرتز
ويژگى خاص :
دارای دور سنج دیجیتال محور اصلی ماشین خراطی و تنه اضافه که طول کار گیر را به ۹۹۰ میلیمتر افزایش می دهد
بيشينه طول قطعه كار :
۴۵۷ ميليمتر در حالت عادى و ٩٩٠ ميليمتر با تنه اضافه
بيشينه قطر قطعه كار :
۲۵۰ ميليمتر
سرعت محور كارگير :
۶۵۰ تا ۳۸۰۰ دور بر دقیقه با پولی ۳ حالته
حركت عرضى روى قرار :
٢۱٠ ميليمتر
حركت طولى تيغچه روى قرار :
۳۰۵ ميليمتر
قطر صفحه كارگير :
٦٠ ميليمتر
وسط چرخ (مرغك):
MT2
توان موتور :
۵۵٠ وات
ابعاد دستگاه :
٨۲۰ x ٢۸٧ x ٤۹۸ ميليمتر
وزن ( خالص / با بسته بندى ) :
۳۴ / ۴۰ كيلوگرم
ابعاد بسته بندى :
٨۹٠ x ٣۲٠ x ٢۶٠ ميليمتر
پیوست‎ها
ریز ماشین خراطی آر ای ۴۵۷ دی
طرز بستن ماشین و کار با دستگاه
دانلود (6.12M)
بررسی(1)
امتیاز کلی
0
1 نظر
باسلام وعرص ادب جنابان من یکی از مشترکین شما عزیزان هستم متاسفانه مشخص نیست چه کالایی موجود است چه کالای موجود نیس و قیمت گداری هم میشود درج کنبد یا اگر بخاطر بازار قیمت متعیر حداقل کالاهیی که موجود هستند شماره تماس زیر صفحه درج کنید چون من بیشترین دوستاد شرکت خوب شما هستم چه از نطر کیفی کالا چه از نطر قیمت وهچنین تعهد به وقت صزیح کالا که به دست مشتری میرسانید با سپاس فراوان از مدیریت و پرسنل زحمت کش شرکت ربوت ابزار

فهرست

تنظیمات

کد QR

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم