در باره روبوت ابزار 

چرا روبوت ابزار 

اهداف روبوت ابزار

  • محصولات با کیفیت با پایین ترین قیمت ممکن 
  • بهترین پشتیبانی فنی  مشتریان
  • ضمانت كلای فروخته شده 

فروشگاه ما

فروشگاه روبوت ابزار

چگونگى شكل گيرى روبوت ابزار 

امکانات رو به گسترش فن آوری های جدید با افزایش تخصص های ویژه ای در ارتباط با طراحی سامانه های الکترو مکانیک ، طراحی روبوت های صنعتی ، مسابقه، تحقیقاتی ، سرگرمی های فنی و مهندسی و ده ها تخصص دیگر روبرو بوده است که هر یک برای حصول به نتیجه به راهکارهای دقیق و سریع و هم سنگ با خود این تخصص ها نیاز دارند . محققین و گروه های دانشجوئی برای به واقعیت رساندن و آزمایش ایده های خود نیاز به امکانات مناسبی دارند که نه تنها واقعیت بخش این خلاقیت ها باشد ، بلکه در انجام آن از کیفیت و دقت مورد نظر نیز برخوردار باشد . در عرصه ریز فن آوری و طراحی و ساخت سامانه های کوچک ، ریز ماشین ها از جایگاه ویژه ای بر خوردارند ، این ماشین ها در عین کوچک بودن تمام توانمندی ها و دقت اجداد قول پیکر خودرا به ارث می برند . روبوت ابزاردر پاسخ به این نیاز شکل گرفته است تا بتواند مرکز تخصصی برای مشاوره و ارائه ریز ماشین ها و تجهیزات مرتبط به چنین گروه های کاری باشد. در این چشم انداز به همان میزان که زمینه تحقیقاتی این دانش های جدید اقزایش می یابد ، هدف ما گسترش امکانات مناسب آن خواهد بود.

كارشناسان ما 

ما با یاری گرفتن از گروهی کارشناس که خود طی سالیان طولانی از نزدیک با چنین مشکلاتی آشنا و تجربه کافی نیز در این زمینه دارند ، طیفی از ماشین ها و ابزارآلات را فراهم نموده ایم تا حامی گروه های کاری و تحقیقاتی باشیم که همواره برای آفرینش طرح ها و ایده های خلاقانه خود با محدودیت تهیه ماشین ابزار مناسب روبرو بوده اند . روبوت ابزار خدمات خود را به طیف وسیعی از تخصص ها ارائه می دهد که به طور خلاصه می توان آن ها را به شکل زیر دسته بندی کرد :

گروه هاى  مورد نظر 

مراکز تحقیقاتی ، مراکز و موسسات آموزش فنی حرفه ای و کارودانش ، طراحان صنعتی ، دانشجویان فنی و مهندسی ، طراحان سامانه های الکترو مکانیک و روبات های مسابقه ، تحقیقاتی ، علاقه مندان ساخت خودرو ، هواپیما و بالگرد های هدایت از راه دور ، طراحان و سازندگان جواهر و زیورآلات ، تولید کنندگان تندیس های یادبود و قهرمانی ، آفرینش گران و مبتکرین ایده های جدید و در مجموع کلیه کسانی که به سرگرمیهای فنی و مهندسی علاقه دارند .

سياست ما در تهيه ماشين آلات و ابزار ها 

در تهیه ماشین آلات و ابزارهای ارائه شده توسط روبوت ابزار، ضمن توجه ویژه به کیفیت و قیمت منطقی ، دو ویژگی وزن و ابعاد مناسب نیز از طرف کارشناسان ما در نظر گرفته شده اند تا ضمن حمل و نقل آسانتر ، امکان استفاده از آن ها در خانه ، دفاتر کار و کارگاه های کوچک فراهم باشد .

در پايان 

لازم به یادآوری است تنوع محصولات ما همواره روبه افزایش است و اگر چه مجموعه ای که در اختیار دارید لزوما نه کاملترین ، بلکه در حد توان جزء بهترین ها می باشد . امیدواریم روبوت ابزار مرکزی باشد که نیازجوانان ، دانشجویان و علاقه مندان را به اینگونه تجهیزات در حد توان برطرف نماید .

روبوت ابزار


مقایسه 0