برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ريز ماشين خراطى آراى پى ٦٠

ماشين   كوچك براى خراطى دقيق مهره و تسبيح

کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
مقررات خرید و ارسال
مشتری گرامی

اگر اولین بار است که تصمیم دارید از روبوت ابزار خرید کنید ، لطفا قبل از خرید و تماس با ما این موارد را بخوانید .چنانچه بعد از مطالعه هنوز سوالی .دارید با شماره ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ ، ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ یا همراه ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲ تماس بگیرید

فلسفه کاری روبوت ابزار

فروش محصولات با پایین ترین قیمت ممکن و رفتار با مشتری آن گونه که دوست داریم با ما به عنوان یک مشتری رفتار شود.

ارائه محصولات

 روبوت ابزار تا حد ممکن تلاش نموده با قرار دادن عکس محصولات ، کاتالاگ ، مشخصات فنی و توضیح در مورد کالا و مخصولات ارایه شده ،نیاز اطلاعاتی کاربر را برآورده کند و چنانچه این اطلاعات به سوالات کاربران پاسخگو نباشد ، کارشناسان ما تلفنی آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند

در حال حاضر امکان خرید به سه روش وجود دارد .

الف : خرید به صورت آنلاین و پرداخت از طریق درگاه امن بانک پارسیان ، لازم به یادآوری است کلیه  صفحات تارنمای  روبوت ابزار از طریق گواهی .اس اس ال معتبر دارای حفاظت ایمن می باشد

ب: خرید به صورت آفلاین و پرداخت با کارت بانکی . توجه نمایید بعد از اتمام مراحل خرید ، ایمیل شماره کارت برای مشتری ارسال می گردد و کالا تنها .بعد از دریافت هزینه خرید ارسال می گردد

 ت: مراجعه مستقیم به فروشگاه و خرید کالای مورد نظربه صورت حضوری .

۱- برای خرید از روبوت ابزار از روی وبسایت بایستی یک حساب مهمان یا کاربری برای خود بسازید ، در هر دو حالت امکان خرید برای شما فراهم است .

۲-روبوت ابزار به هیچ عنوان آدرس ، مشخصات و شماره تلفن اعضا را در اختیار هیچ فرد یا گروهی برای استفاده تجاری یا غیر تجاری قرار نمی دهد .

روش های خرید کالا

روش الف

برای خرید کالا به صورت آنلاین ، کالا یا کالا های مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و کلید تسویه حساب بزنید و تا مرحله آخر ادامه دهید در پایان به صفحه پرداخت امن پارسیان وارد می شوید و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود ، مبلغ از حساب شما کم شده و خرید به اتمام می رسد ، همزمان ایمیل تایید پرداخت ، صورت حساب شما و مشخصات خرید برای شما با پست الکترونیکی ارسال می گردد .

بعد از دریافت نامه الکترونیکی تایید پرداخت آنلاین ، در صورتی که در تهران باشید  با درخواست شما کالای خریداری شده از طریق پیک موتوری ارسال می گردد. در صورتی که سفارش مربوط به شهرستان باشد ،شماره قبض شرکت باربری یا شرکت پست برای شما ارسال می گردد و خریدار می تواند از طریق سایت شرکت تیپاکس یا شرکت پست وضعیت بسته خود را ردیابی کند .هزینه ارسال کالا چه در تهران یا سایر شهرستان ها به عهده خریدار می باشد .

روش ب

دز صورت خرید آفلاین ، تمام مراحل به شکل فوق می باشد اما بعد از اتمام مراحل خرید به صفحه صورت حساب و شماره کارت راهنمایی می شوید و نامه الکترونیکی صورت حساب و مشخصات خرید برای شما ارسال می گردد . لازم به تذکر است کالای خریداری شده به صورت افلاین بعد از پرداخت هزینه خرید ارسال می گردد. 

درنظر داسته باشید ، سفارش کالا از روی وب سایت به صورت آفلاین به معنی دریافت کالا نخواهد بود و کالا زمانی برای مشتری ارسال می گردد که هزینه آن طی ۲ ساعت از زمان صدور فاکتور پرداخت شده باشد .در مواردی که این پرداخت طی این زمان انجام نشود ، فاکتور به صورت خودکار باطل می شود .

روش ت

در این روش، خریدار در ساعات کاری فروشگاه که در تارنما قید شده است به فروشگاه مراجعه کرده و کالای مورد نظر را خود را خریداری می نماید . برای اطمینان بیشتر بهتر است  قبل از مراجعه به فروشگاه ، تلفنی از موجودی کالا در مغازه  مطمن شوید.

اعتبار زمانی خرید آفلاین

مشتریانی که خرید خود را به صورت آفلاین انجام داده اند ،چنانچه تا ۲ ساعت بعد از خرید ،هزینه خرید کالا را تسویه ننمایند ، سفارش آن ها به صورت خودکار از روی وب سایت پاک می شود . و اگر پرداخت در زمانی بیش از ۲ ساعت انجام پذیرد ،چنانچه کالای مورد نظر به اتمام برسد و یا قیمت آن تغییر یابد ،روبوت ابزار مسئولیتی در قبال اتمام موجودی و یا تغییر قیمت نخواهد داشت .

۳-اصلاح ، تغییر و لغو یک سفارش 

چنانچه نیاز به تغییر ، اصلاح و یا لغو یک سفارش بعد از پرداخت وجه را دارید ،در تهران ، حاکثر ۱ ساعت بعد از سفارش و در سایر شهرها حداکثر ۶ ساعت بعد از تسویه حساب نهایی با ذکر شماره ویژه فاکتور از طریق تلفن به شماره ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ ، ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ و همراه ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲ ، تغییرات خود را اعلام کنید تا از ارسال کالا خوداری شود ، سفارش تا حصول تصمیم نهایی شما و دریافت تغییرات و پرداخت هزینه تغییرات ( در صورت افزایش کالای سفارشی) منتظر می ماند ، در غیر این صورت ، کالامطابق سفارش ارسال می گردد.

لازم به یادآوری است ،در صورت لغو یک سفارش پرداخت شده در زمان مشخص شده در بالا ، بازگشت هزینه خرید بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان خواهد برد و این وجه تنها به همان کارت و یا شماره حسابی که پرداخت از آن انجام گرفته است ، واریز می شود.

باتشکر
تیم فروش روبوت ابزار
مرجع:
RAP-60
دوست داشتن13
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها(5)
محصولات مرتبط
مشاهدات اخیر
توضیحات

براى استفاده گرانى كه با خراطى دقيق سروكار دارند ماشين خراطى آر اى پى ٦٠ انتخاب بسيار خوبى هست چراكه اين دستگاه  امكان خراطى قطعات چوبی را به صورت دقيق فراهم مى كند . حركت جلو و عقب مغار هم در محور زد و هم در محور ايكس با استفاده از ریل و پيچ صورت مى گيرد و از اين نظر اين دستگاه شبيه ماشين تراش عمل مى كند ، يعنى امكان بار بردارى بسيار دقيق را فراهم مى كند . دور محور اصلی ماشین خراطی به وسیله ولوم کم و زیاد می شود . محور اصلی ماشین دارای یک چهار نظام دقیق است ، چهار نظام برای خراطی و تراش اشیا توخالی کاربرد فراوان دارد .  ضمن اينكه در محور ايكس در مقابل محل قرار گيرى مغار داراى يك موتور الكتريكى به همراه سه نظام مته است  ، این موتور دارای کلید جداگانه  دور متغیر به روی بدنه ماشین می باشد ،‌با استفاده از مته های گرد بر اين ابزار می تواند انواع مهره هاى چوبى دقيق به صورت تكى و يا رديفى را با دقت بالا تراش دهد . شیوه کار در کتابچه راهنما توضیح داده شده است و در صفحه محصول در قسمت دانلود قرار دارد .

برای جلوگیری از صدمه پیچ محور اصلی حرکت ماشین ، این قطعه به وسیله یک روکش فنری محافظت می شود تا از نشستن براده و ذرات ریز که هنگام خراطی تولید می شوند به روی آن جلوگیری به عمل آورد . 

اين ماشين خراطى  قابليت استفاده از ريز دريل هاى پايه دار ام دى وى ٤٨٠ و ٦٠٠ را دارا مى باشد ، اين خصوصيت امكان ايجاد اشكال پيچيده اى كه  علاوه بر خراطى نياز به فرزكارى  دارند ، فراهم مى كند . اين ريز دريل هاى پايه دار به صورت جداگانه ارائه مى شود و كاربر بايستى در صورت نياز آن را سفارش دهد . 

لازم به یادآوری است ماشین های خراطی ، سوراخ کاری و سنباده زنی در صورت عدم استفاده صحیح و عدم رعایت نکات ایمنی بسیار خطرناک می باشند و جراحات جبران ناپذیری بر جای می گذارند . برای استفاده از دستگاه پیش از استفاده و نصب قطعات ، کتابچه راهنما را بخوانید و تمام اصول ایمنی کاربرد این گونه ماشین ها را رعایت کنید. این اصول عمومی را می توانید اینجا مطالعه نمایید

سایر اصول اختصاصی کاربرد این ماشین ها به شرح زیر است

۱- قبل از اسفاده کتابچه راهنما را به دقت بخوانید .

۲- از عینک و ماسک ایمنی هنگام کار با ماشین سنباده زنی استفاده کنید .

۳-برای تسلط به کار هنگام خراطی از هر دو دست استفاده کنید و از خراطی قطعات کوچک که نگه داری آن بین دو محور دستگاه امکان پذیر نیست ، خودداری کنید .

۴- قبل از دور دادن به دستگاه از استحکام قطعه بین فک های ماشین مطمئن شوید و در طول کار دائم آن را چک کنید .

۵-بچه ها و بازدیدکندگان را از محیط کار و بخصوص ماشین دور نگه دارید .

۶-برای هر گونه تنظیم ، ماشین را خاموش کنید .

جزئیات محصول
RAP-60

مشخصات

ولتاژ :
۲۲۰ ولت ، ۵۰ هرتز
ويژگى خاص :
داراى موتور دوم با دور متغير براى فرم دهى قطعات چوبى كروى در اندازه هاى مختلف
بيشينه طول قطعه كار :
۳۰٠ ميليمتر
بيشينه قطر قطعه كار :
٦٠ ميليمتر
سرعت محور كارگير :
٠ ١٠تا ٢٨٠٠ دور بر دقيقه محور اصلى دستگاه ، موتور جانبى فرم دهى ١٠٠ تا ٧٠٠٠ ، هر دو موتور داراى دور متغير هستند
توان موتور :
٦٠٠ وات
ابعاد دستگاه :
٧٥٠ * ٢٥٠ * ٢٥٠ ميليمتر
وزن ( خالص / با بسته بندى ) :
٣٨ / ٤٥ كيلو گرم
ابعاد بسته بندى :
٨٠٠ * ٣٠٠ * ٣٠٠ ميليمتر
پیوست‎ها
کتابچه راهنما
تنظیمات و طرزکار ریز ماشین خراطی آر ای پی ۶۰
دانلود (2.92M)
بررسی(2)
امتیاز کلی
0
2 بررسی
سلام این دستگاه مگه موجود نیست؟

فهرست

تنظیمات

کد QR

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم