برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرايط و ضوابط استفاده و ضمانت قطعات برقی

مشتری گرامی

بعد از تکمیل نهایی سفارش ، روبوت ابزار کالای خریداری شده را مطابق روند زیر برای خریدار ارسال می نماید .

روند تحویل و ارسال کالا

سفارشات توسط روبوت ابزار از ساعت ۱۰صبح تا ۴ بعد از ظهر ، شنبه تا چهار شنبه بسته بندی و آماده ارسال می گردند ، کالاهای تحویلی در تهران بین ۲تا ۶ساعت (به استثنای ریز تراش ها و ریز فرزها و سایر کالاهای پر حجم و سنگین که تحویل آن ها در تهران نیز۲۴ساعت زمان نیاز دارد ) و استان های همسایه تهران دوتا سه روز و سایر استان ها سه تا پنج روز خواهد بود .

شیوه ارسال محصولات

روبوت ابزار از پیک برای تهران و پست پیشتاز ( بسته های زیر ۴ کیلو گرم و ابعاد زیر ۲-۴۵ سانتیمتر ) و شرکت حمل تیپاکس ( به علت سنگینی بعضی از محصولات و نیاز به بیمه کالای مورد نظر )برای ارسال سفارشات به سایر استان ها استفاده می کند .خریدار به این نکته توجه نماید که هزینه محاسبه شده با هر یک از حامل های بالا تنها صورت حساب شرکت های مذکور نخواهد بود و هزینه نهایی ارسال با توجه به وزن ، ابعاد و سایر مشخصات کالا به صورت خودکار محاسبه می گردد و درصدی به عنوان هزینه تحویل و بسته بندی به نماینده شرکت های فوق محاسبه می گردد و به صورت حساب اضافه می شود .

یادآوری به خریدار محترم

۱- درنظر داشته باشید ، چنانچه خریدار تقاضای ارسال کالا با شرکت باربری غیر از تیپاکس را به صورت پس کرایه نماید ، کالای ارسالی با مسولیت خریدار به نماینده باربری تحویل می گردد و تنها روبوت ابزار شماره فبض باربری را در اختیار خریدار می گذارد و در مورد صدمات به کالا ، تاخیر و یا مفقودی تمام مسولیت به عهده خریدار بوده و فروشگاه روبوت ابزار مسولیتی در این مورد نخواهد داشت.ضمنا چنانچه این تحویل کالا نیاز به هزینه ارسال به باربری یا نماینده آن داشته باشد بایستی جداگانه از طرف خریدار پرداخت گردد. انتخاب شرکت باربری بر اساس حضور نماینده آن ها در نزدیکی فروشگاه روبوت ابزار است

۲- متاسفانه شرکت های حمل درحال حاضر در تمام نقاط ایران نمایندگی ندارند و در صورتی که شهر مشتری جز همین نقاط باشد ، شرکت حمل آن را به نزدیکترین نمایندگی به شهر مشتری ارسال می کند و خریدار ، کالا را در انبار این شرکت ها دریافت می کند و انتقال به محل نهایی و هزینه آن به عهده مشتری می باشد .

روش بازگردادن کالای معیوب

چنانچه مشتری بعد از دریافت  و تحویل کالا و باز کردن بسته بندی ، هنگام استفاده از کالا به ایراد مشهودی برخورد نمود ، موارد زیر را بایستی انجام دهد.

الف: در ابتداطی ۲۴ساعت با تلفن یا پست الکترونیکی با ذکر شماره پیش فاکتوربه روبوت ابزار اطلاع دهد. کلیه محتویات ، بسته بندی و متعلقات را به صورت کامل نگه داری نماید .

ب: از محصول به هیچ عنوان استفاده کاربردی ننماید .

پ: عکس این ایرادات و صدمات را برای روبوت ابزار به وسیله نامه الکترونیک و یا یکی از پیام رسان های معتبر نظیر واتس اپ به شماره همراه روبوت ابزار ارسال کند .

ت:چنانچه این ایرادات و صدمات از طرف کارشناسان روبوت ابزار تایید شود ، در صورت نیاز ، قطعات صدمه دیده در حمل برای مشتری ارسال می گردد و در صورتی که صدمات با این شیوه قابل اصلاح نباشد ، کالا با هزینه روبوت ابزار برگشت داده شده ویک کالای دیگر جایگزین می گردد . هزینه این ارسال به فروشگاه روبوت ابزار  بعد از ۴۸ساعت به حساب بانکی مشتری واریز می گردد.

ث:در مواردی که نیاز به استفاده اولیه و آزمایش کالا از طرف خریدار است  ، از شیوه ای استفاده شود که هیج صدمه قیزیکی و ظاهری به کالا وارد نشود . مانند قلم ایربراش که حتما از آب بایستی برای این آزمایش استفاده کرد چرا که ریختن رنگ درون قلم برای امتحان کردن آن ، امکان برگشت کالا را از بین می برد .

ج: در بعضی از کالاها به علت وزن بالا و حجیم بودن مانند انواع ریز تراشها و ریز فرز ها ، وجود خراش و رنگ پریدگی طبیعی است و به عنوان ایراد در نظر گرفته نمی شود .

عدم دریافت کالا توسط مشتری

در صورت مفقود شدن کالا  به هر دلیلی ( عدم دریافت توسط مشتری ) مبنای عدم دریافت ، رسید تحویل کالا توسط شرکت حمل یا اداره پست می باشد ، یعنی مبنا عدم دریافت کالا ، بررسی رسید تحویل کالای شرکت حمل توسط روبوت ابزار می باشد و این بررسی تا زمان جواب قطعی گرفتن از شرکت حمل و مشخص شدن وضعیت کالای ارسالی ،طول خواهد کشید. در این گونه موارد صبری مشتری گرامی را خواهانیم. 

چنانچه کالایی سفارش داده شود که به هر دلیلی در انبار موجود نباشد ، ضمن پوزش از مشکل پیش آمده ، تنها وجه پرداختی کالا طی ۴۸ساعت برای مشتری واریز می گردد و روبوت ابزار به جز این مسئولیتی ندارد .

تغییر قیمت محصولات

روبوت ابزار بدون اطلاع قبلی نسبت به تغییر قیمت کالا های ارایه شده در تار نما  اقدام می کند . لازم به یادآوری است سفارش های آفلاین  قبل از تغییر قیمت تنها زمانی معتبر خواهند بود که بر اساس زمان خرید فاکتور موجود در وب سایت طی ۲ ساعت از زمان خرید آفلاین پرداخت شوند .و در غیر این صورت فاکتور باطل می گردد و خرید باید بر اساس قیمت جدید انجام گیرد .  

حذف و اضافه و تغییر محصولات و محتویات آن ها

روبوت ابزار بدون اعلام قبلی نسبت به تغییر ، اصلاح اطلاعات یک کالا و یا خذف و اضافه آن اقدام می کند .

شرایط عودت کالای خریداری شده

مشتری می تواند کالای دریافنی خود را چنانچه هیچ استفاده ای از آن نکرده باشد ، مطابق شرایط زیر پس دهد .

۱-خریدار می تواند کالای خریداری شده را طی ۷روز از زمان خرید ،باز گرداند ، در این صورت کالا یا بسته بندی کالا نبایستی از حالت اصلی خود خارج ، آسیب دیده یا از آن استفاده شده باشد به خصوص در مورد کالاهایی که باز کردن آن ها مستلزم ازبین بردن بسته بندی است ، نباید به هیچ عنوان آن را باز نماید ، در این صورت خریدار طی ۲۴ ساعت این مطلب را به وسیله نامه الکترونیکی به آدرس robotabzar@yahoo.com یا تلفن به شماره ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ ، ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ یا  همراه  ۰۹۱۲۴۲۰۰۰۵۸  با ذکر شماره رسید سفارش ، اطلاع داده و بعد از تایید رسید سفارش توسط کارشناس روبوت ابزار ، آن را به همراه کلیه متعلقات و یا هدایای ارسالی برای فروشگاه روبوت ابزار ارسال نمایید ، کالا بایستی با دقت دوباره بسته بندی شود تا در ارسال مجدد آسیب نبیند . تشخیص تمام این موارد با کارشناس روبوت ابزار است و بعد ازدریافت کالای عودت داده شده و تایید موارد بالا توسط کارشناس ، تنها هزینه کالا طی ۴۸ ساعت بعد از تامین شماره کارت یا حساب از طرف مشتری (همان شماره کارت یا حسابی که خرید توسط آن انجام گرفته است )، واریز می گردد. هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده مشتری می باشد . توجه داشته باشید ، امکان پس دادن و یا تعویض کالا های استفاده شده ، سوزن و نازل ایربراش و قطعات و برد های الکترونیک ماشین الات و ابزار ها وجود ندارد. 

۲- چنانچه کالای سفارشی با کالای دریافتی مقایرت داشته باشد ( بر اساس مدارک سفارش کالا به روی وبسایت ) بعد از اعلام به روبوت ابزار طی ۲۴ ساعت از طریق تلفن یا نامه الکترونیک و بعد از تایید کارشناس روبوت ابزار ، مشتری بدون باز کردن بسته آن را بایستی بر گرداند ، هزینه این جابجایی به عهده روبوت ابزار است . در صورتی که بدون باز کردن بسته امکان این تشخیص نباشد ، بعد از بررسی کالا بایستی به همراه بسته بندی اصلی و کلیه متعلقات برگشت داده شود ، هرگونه استفاده ، آسیب به کالا و یا عدم ارسال متعلقات و یا هدایای ارسالی و بسته بندی ، این امکان را از مشتری خواهد گرفت .

پشتیبانی از قطعات برقی

۱-روبوت ابزار تنها قطعات برقی نظیر موتور ، برد های الکترونیک و کلید ها خاموش و روشن را به مدت ۳ ماه ضمانت می کند و سایر ابزار و اجزا غیر برقی شامل این ضمانت نمی شوند

۲-در صورت بروز مشکل در هر یک از قطعات فوق ، استفاده گر به هیچ عنوان نبایستی خود اقدام به تعمیر و باز کردن اجزا داخلی قطعه معیوب نماید ، بلکه قطعه را به همراه رسید خرید به روبوت ابزار عودت می دهد تا روبوت ابزار اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه نماید . چنانچه نشانه ای از باز شدن و بستن قطعات به روی قطعه معیوب مشاهده گردد، این قطعه به هیچ عنوان شامل ضمانت نخواهد شد .

۳-قطعات فیزیکی ، شفتها ، تسمه ها و سایر اجزا ماشین شامل ضمانت نخواهد بود .

۴-استفاده گر بایستی در شرایط استاندار از ابزار برقی استفاده نماید و چناچه خارج از این شرایط ابزاری دچار مشکل شود از ضمانت خارج است ، نظیر استفاده از ابزارآلات در فضاهای پرغبارو آلوده که گردخاک و یا رطوبت در حجم بالا وارد سیستم داخلی ماشین می شود.

۵- صدماتی که در اثر کاهش و افزایش شدید ولتاژ به قطعات وارد شود از ضمانت روبوت ابزار خارج است.

۶- تعویض و یا تعمیر قطعات برقی برای هر قطعه تنها یک بار شامل ضمانت می باشد و در صورت تکرار ، خریدار بایستی هزینه تعویض یا تعمیر را بپردازد

عدم رعایت هر یک از موارد بالا حق مشتری را برای برگشت کالا و یا ضمانت قطعات برقی از بین می برد.
مشتری گرامی چنانچه بعد از مطالعه موارد فوق نیاز به اطلاعات بیستر دارید ، لطفا  با شماره ۱۴۶۳ ۶۶۱۷  ، ۱۶۳۷ ۶۶۱۷  یا همراه   ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲  تماس بگیرید .

باتشکر

تیم فروش روبوت ابزار

فهرست

تنظیمات

کد QR

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم