برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

چاپگر سه بعدى روبوت ابزار وی ٢

توليد قطعات پلاستيكى با چاپگر سه بعدى 

کد QR را برای باز کردن این صفحه بر روی تلفن همراه خود اسکن کنید.
مقررات خرید و ارسال
مشتری گرامی

اگر اولین بار است که تصمیم دارید از روبوت ابزار خرید کنید ، لطفا قبل از خرید و تماس با ما این موارد را بخوانید .چنانچه بعد از مطالعه هنوز سوالی .دارید با شماره ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ ، ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ یا همراه ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲ تماس بگیرید

فلسفه کاری روبوت ابزار

فروش محصولات با پایین ترین قیمت ممکن و رفتار با مشتری آن گونه که دوست داریم با ما به عنوان یک مشتری رفتار شود.

ارائه محصولات

 روبوت ابزار تا حد ممکن تلاش نموده با قرار دادن عکس محصولات ، کاتالاگ ، مشخصات فنی و توضیح در مورد کالا و مخصولات ارایه شده ،نیاز اطلاعاتی کاربر را برآورده کند و چنانچه این اطلاعات به سوالات کاربران پاسخگو نباشد ، کارشناسان ما تلفنی آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند

در حال حاضر امکان خرید به سه روش وجود دارد .

الف : خرید به صورت آنلاین و پرداخت از طریق درگاه امن بانک پارسیان ، لازم به یادآوری است کلیه  صفحات تارنمای  روبوت ابزار از طریق گواهی .اس اس ال معتبر دارای حفاظت ایمن می باشد

ب: خرید به صورت آفلاین و پرداخت با کارت بانکی . توجه نمایید بعد از اتمام مراحل خرید ، ایمیل شماره کارت برای مشتری ارسال می گردد و کالا تنها .بعد از دریافت هزینه خرید ارسال می گردد

 ت: مراجعه مستقیم به فروشگاه و خرید کالای مورد نظربه صورت حضوری .

۱- برای خرید از روبوت ابزار از روی وبسایت بایستی یک حساب مهمان یا کاربری برای خود بسازید ، در هر دو حالت امکان خرید برای شما فراهم است .

۲-روبوت ابزار به هیچ عنوان آدرس ، مشخصات و شماره تلفن اعضا را در اختیار هیچ فرد یا گروهی برای استفاده تجاری یا غیر تجاری قرار نمی دهد .

روش های خرید کالا

روش الف

برای خرید کالا به صورت آنلاین ، کالا یا کالا های مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و کلید تسویه حساب بزنید و تا مرحله آخر ادامه دهید در پایان به صفحه پرداخت امن پارسیان وارد می شوید و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود ، مبلغ از حساب شما کم شده و خرید به اتمام می رسد ، همزمان ایمیل تایید پرداخت ، صورت حساب شما و مشخصات خرید برای شما با پست الکترونیکی ارسال می گردد .

بعد از دریافت نامه الکترونیکی تایید پرداخت آنلاین ، در صورتی که در تهران باشید  با درخواست شما کالای خریداری شده از طریق پیک موتوری ارسال می گردد. در صورتی که سفارش مربوط به شهرستان باشد ،شماره قبض شرکت باربری یا شرکت پست برای شما ارسال می گردد و خریدار می تواند از طریق سایت شرکت تیپاکس یا شرکت پست وضعیت بسته خود را ردیابی کند .هزینه ارسال کالا چه در تهران یا سایر شهرستان ها به عهده خریدار می باشد .

روش ب

دز صورت خرید آفلاین ، تمام مراحل به شکل فوق می باشد اما بعد از اتمام مراحل خرید به صفحه صورت حساب و شماره کارت راهنمایی می شوید و نامه الکترونیکی صورت حساب و مشخصات خرید برای شما ارسال می گردد . لازم به تذکر است کالای خریداری شده به صورت افلاین بعد از پرداخت هزینه خرید ارسال می گردد. 

درنظر داسته باشید ، سفارش کالا از روی وب سایت به صورت آفلاین به معنی دریافت کالا نخواهد بود و کالا زمانی برای مشتری ارسال می گردد که هزینه آن طی ۲ ساعت از زمان صدور فاکتور پرداخت شده باشد .در مواردی که این پرداخت طی این زمان انجام نشود ، فاکتور به صورت خودکار باطل می شود .

روش ت

در این روش، خریدار در ساعات کاری فروشگاه که در تارنما قید شده است به فروشگاه مراجعه کرده و کالای مورد نظر را خود را خریداری می نماید . برای اطمینان بیشتر بهتر است  قبل از مراجعه به فروشگاه ، تلفنی از موجودی کالا در مغازه  مطمن شوید.

اعتبار زمانی خرید آفلاین

مشتریانی که خرید خود را به صورت آفلاین انجام داده اند ،چنانچه تا ۲ ساعت بعد از خرید ،هزینه خرید کالا را تسویه ننمایند ، سفارش آن ها به صورت خودکار از روی وب سایت پاک می شود . و اگر پرداخت در زمانی بیش از ۲ ساعت انجام پذیرد ،چنانچه کالای مورد نظر به اتمام برسد و یا قیمت آن تغییر یابد ،روبوت ابزار مسئولیتی در قبال اتمام موجودی و یا تغییر قیمت نخواهد داشت .

۳-اصلاح ، تغییر و لغو یک سفارش 

چنانچه نیاز به تغییر ، اصلاح و یا لغو یک سفارش بعد از پرداخت وجه را دارید ،در تهران ، حاکثر ۱ ساعت بعد از سفارش و در سایر شهرها حداکثر ۶ ساعت بعد از تسویه حساب نهایی با ذکر شماره ویژه فاکتور از طریق تلفن به شماره ۱۶۳۷ ۶۶۱۷ ، ۱۴۶۳ ۶۶۱۷ و همراه ۵۸ ۰۰۰ ۴۲ ۰۹۱۲ ، تغییرات خود را اعلام کنید تا از ارسال کالا خوداری شود ، سفارش تا حصول تصمیم نهایی شما و دریافت تغییرات و پرداخت هزینه تغییرات ( در صورت افزایش کالای سفارشی) منتظر می ماند ، در غیر این صورت ، کالامطابق سفارش ارسال می گردد.

لازم به یادآوری است ،در صورت لغو یک سفارش پرداخت شده در زمان مشخص شده در بالا ، بازگشت هزینه خرید بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت زمان خواهد برد و این وجه تنها به همان کارت و یا شماره حسابی که پرداخت از آن انجام گرفته است ، واریز می شود.

باتشکر
تیم فروش روبوت ابزار
مرجع:
3DP-RAV2
دوست داشتن2
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها(2)
محصولات مرتبط
مشاهدات اخیر
توضیحات

با آموزش كامل نرم افزار ، سخت افزار و یک سال ضمانت قطعات الكترونيك و نرم افزار هاى مربوطه 

اين ماشين به صورت سفارشى  ساخته مى شود و زمان تحويل آن دو هفته كارى است

چاپگرسه بعدی روبوت ابزار  وى ٢ از نوع حرارتی است که با استفاده از میله های پلاستیکی و ذوب کردن و تزریق آن اشکال سه بعدی را تولید می کند. این چاپگر در ابعاد ۲۵۰ در ۲۵۰ می تواند قطعات پلاستیکی را تولید نماید .طرز کار این چاپگر به این صورت است که کاربر ابتدا قطعه مورد نظر را با استفاده از یک نرم افزار سه بعدی ساز نظیر اتوکد ، مکس یا سالید ورکز  طراحی کرده و سپس آن را با فرمت اس تی ال یا استریو لیتو گرافی ذخیره می کند و سپس این فایل وارد نرم افزار چاپگر شده و تبدیل به جی کد شده و امکان بزرگ و کوچک کردن و تغییر محور های طرح در این مرحله فراهم است ، حتا کاربر می تواند شبیه سازی  فرایند را قبل از چاپ لایه به لایه بررسی نماید . بعد از مرور روند و تنظیمات مربوطه می توانید مرحله اصلی چاپ قطعه را شروع کنید .چاپگر لایه به لایه و در سه محور اصلی پلاستیک مذاب را از طریق یک نازل حرارتی به صورت میکرونی انتقال می دهد . مواد مورد نیاز که به صورت حلقه شده روی قرقره مخصوص قرار دارد به وسیله یک فک دوار از طریق استپر موتور به داخل نازل کشیده می شود . هر سه محور چاپگر به استپر موتور مجهز است و از طریق سامانه اصلی ماشین هدایت می شود . گاهی کاربران بایستی برای نتیجه بهتر قطعات خود را برای انطباق با شیوه ساخت این گونه چاپگر ها به چند قسمت تقسیم کنند و هر  قسمت  را به صورت جداگانه  ساخته و در پایان آن ها را به هم بچسبانند.برای جدا کردن راحت قطعات بعد از چاپ ، میز ماشین از طریق چند مقاومت حرارتی گرم می شود و تنظیمات درجه حرارت میز و نازل از طریق نرم افزار و به وسیله رایانه قابل تنظیم است . سرعت چاپ بر اساس حجم قطعه و پیچیدگی آن متغیر است ، هر چند چاپگر قطعات تو پر  را برای صرفه جویی در مصرف مواد به صورت شبکه ایی چاپ می نماید . روبوت ابزار کلیه نرم افزار های مربوطه را به روی رایانه خریدار نصب نموده و آموزش کاربران را برای راه اندازی چاپگربه عهده میگیرد .

چاپگر دارای نمایشگر مستقل با قابلیت استفاده از کارت اس دی می باشد . برای استفاده از این امکان کاربر فایل اصلی را در نرم افزار مربوطه طراحی می کند ( اتو کد ، سالید ورکز ، ۳دی مکس .....) و بعد از تبدیل آن به جی کد از طریق  نرم افزار  رپ تایر ، آن را به روی کارت اس دی ذخیره کرده و با وارد کردن آن به نمایشگر مستقل و تنظیمات مربوطه اقدام به چاپ قطعه می نماید .

در ساخت چاپگر روبوت ابزار از بهترین ریل ها و پیچ های مهره ساچمه ای ( بال اسکرو ) استفاده شده است و این قطعات دوام ، کارایی و ثبات ماشین را برای کار طولانی و با کیفیت تضمین می کند . 

تمام قطعات چاپگر نظیر سامانه تزریق ، تجهیزات میز و سایر قطعات توسط روبوت ابزار و به صورت اختصاصی برای این چاپگر طراحی و ساخته شده است . این ویژگی ها دوام و کیفیت قطعات تولیدی توسط این ماشین را تضمین می کند 

جزئیات محصول
3DP-RAV2

مشخصات

دامنه حركت در محور X :
٢٥٠ ميليمتر
دامنه حركت در محور Y :
٢٥٠ ميليمتر
دامنه حركت در محور Z :
٢٥٠ ميليمتر
ابعاد دستگاه ( طول x عرض x ارتفاع ) :
٤٠٠*٤٠٠*٥٠٠ ميليمتر
وزن (خالص / با بسته بندى ) :
١٢ / ١٦ كيلو گرم
ابعاد ميز كار :
٣٢٠*٣٠٠ ميليمتر
ويژگى خاص :
بدون نياز به رايانه
كشور سازنده :
ايران
دقت
٥ ميكرون
توان چاپگر
٤٠٠ وات
قطر نازل
٠/٤ ميليمتر با قابليت استفاده از نازل ٠/٢ ، ٠/٣ ، ٠/٥ ميليمتر
بررسی
بدون نظر

فهرست

تنظیمات

کد QR

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

ورود به سیستم